METCO DENTAL Telefon Numarası

Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. Damga Sok. 13 Çetintaş İş Mrk. K:3 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3457424DİĞER FİRMALAR

  • DOST DENTAL Adres : Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. 21 Aras Pasajı Dk:10 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 5850070
  • DNT SAĞLIK Adres : Şehremini Mah. Turgut Özal Cad. 139 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 5330938
  • GÜVEN DENTAL Adres : Molla Gürani Mah. Oğuzhan Cad. 16 K:Zemin Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 6311907
  • ONUR DİŞ DEPOSU Adres : Molla Gürani Mah. Lütfüpaşa Sok. 50 D:1 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 6357884
  • SİS DİŞ DEPOSU Adres : Molla Gürani Mah. Fındıkzade Sok. 16 Fatih, İstanbul Telefon : 0 (212) 6212285

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Etiketler:

Bir yorum bırakın