MİM MUSAB İNŞAAT MÜHENDİSLİK VE MANTOLAMA (Ergün Avcı) Telefon Numarası

Adres : Merkez Mah. Şehit Cem Yurtbekler Sok. 16 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5930990DİĞER FİRMALAR

  • BB İNŞAAT Adres : Cumhuriyet Mah. Araba Yolu Cad. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2239821
  • ER YALITIM İNŞAAT OKTAY KARĞIN Adres : Büyükdere Mah. Kilyos Cad. 54 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2185999
  • CANBAY İNŞAAT Adres : Ferahevler Mah. Filiz Sok. 15 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2232175
  • İZOMEN YAPI Adres : Abdurrahmangazi Mah. Abdurrahmangazi Cad. 22 Aşiyan Konutları A1 Blok D:8 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3115280
  • SRF YAPI İZOLASYON Adres : Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cad. 28 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (532) 3633704

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın