MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Mimarsinan Merkez Mah. Mustafa Kemal Blv. 9/B Büyükçekmece, İstanbul

Telefon : 0 (212) 8636000DİĞER FİRMALAR

  • NAUTICAL ENGLISH COUNCIL Adres : Mimarsinan Mah. Hakimiyeti Milliye Cad. 47 Emlak Kredi İşh. K:2 D:124 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3138996
  • AMERİKAN KÜLTÜR Adres : Mimarsinan Mah. Selmani Pak Cad. 32 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3919090
  • CAPITAL ENGLISH EDU (Seval Kemal) Adres : Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. 139 Aras Apt. Kat:3 D:11 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3262799
  • DİLKO ENGLISH Adres : Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. 6 Arduman İş Mrk. B Blok Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 6511582
  • ÖZEL MARLA DİL MERKEZİ Adres : Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. 139 D:10 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3256462

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TELEFON

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. İLETİŞİM

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. ADRES

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Sağlık her şeyden önemlidir, hasta oldunuz ve hastaneye gittiniz, ilaç alacaksınız hemen bir ezcane veya nöbetçi eczane arayışına gireriz. Bunlar hayatın akışına uygun olaylar, peki aradığınız eczanenin telefon numarasını nasıl bulacaksınız ? Elbette sitemizden ilgili eczane adını yazarak arama yapıp ihtiyacınız olan ilaca hemen ulaşabilirsiniz.

MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. YORUMLAR

Veya yeni vizyona girmiş olan bir filmi merak ediyorsunuz ve bir an önce izlemek istiyorsunuz. Ama hangi sinemalarda bu filmin hangi seanslarda olduğunuda bilmiyorsunuz. Size an yakın aradığınız sinemanın telefon numarasını arayarak seanslar ve filmler hakkında bilgi alarak kendi zamanınızı ayarlayabilir ve programlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

MİMAROBA AMERİKAN KÜLTÜR ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. NEREDE

Sağlık her şeyden önemlidir, hasta oldunuz ve hastaneye gittiniz, ilaç alacaksınız hemen bir ezcane veya nöbetçi eczane arayışına gireriz. Bunlar hayatın akışına uygun olaylar, peki aradığınız eczanenin telefon numarasını nasıl bulacaksınız ? Elbette sitemizden ilgili eczane adını yazarak arama yapıp ihtiyacınız olan ilaca hemen ulaşabilirsiniz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın