MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) Telefon Numarası

Adres : Beylikdüzü Osb Mah. 3. Cad. 89 Beylikdüzü OSB Birlik San. Sit. 1. İş Mrk. K:5 Beylikdüzü, İstanbul

Telefon : 0 (212) 8767274DİĞER FİRMALAR

  • VELA TASARIM Adres : Çengelköy Mah. Kireçocağı Sok. 10/1A Havuzbaşı, Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4601608
  • BDS MİMARLIK Adres : İcadiye Mah. Cemil Meriç Sok. 71 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5323525
  • BDS MİMARLIK Adres : İcadiye Mah. Cemil Meriç Sok. 71 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5323525
  • AYER MİMARCILIK Adres : Örnek Mah. Libade Cd Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4722487
  • BEREN MİMARLIK Adres : Acıbadem Mah. Acıbadem Cad. Acıbadem Sok. 177 Zafer Apt. D: 8 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3406226

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) TELEFON

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) İLETİŞİM

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) ADRES

Alacağınız hizmetin kalitesinden emin değilseniz, hizmet alacağınız firmaya ait yorumları okuyarak bir fikir elde edebilirsiniz. Bu hizmet her ne olursa olsun, satın almadan çnce mutlaka yorumlarına ve daha önce deneyimlemiş kişilerin görüşlerine başvurun.

Acil nakit ihtiyaçlarımız için bankalar oldukça kritik bir öneme sahiplerdir. Bankalar artık hayatımızın vaz geçilmez bir unsuru oldular. Diğer tüm firmaları aradığınız gibi herhangi bir bankanın herhangi bir şubesi telefon numarası bilgisinede yinede sitemizden ulaşabilirsiniz.

MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) YORUMLAR

Herkesin rüyasıdır bir ev veya araba sahibi olmak, sıfır veya ikinci el bu hiç fark etmez, önemli olan sizin olmasıdır. Araba galerinden tutunda inşaat ve emlak firmalarına kadar farklı seçeneklerde firmaları siz değerli kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bununla birlikte kullanıcı yorumlarıyla bu firmaların işleyişi ve güvenilirliği hakkındada fikir sahibi olma imkanını sizlere sağlıyoruz.

MİR MİMARLIK MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ. (Haci Tamer) NEREDE

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın