MİRAY MÜHENDİSLİK PETROL ELEKTRONİK İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Cihangir Mah. Yazıcıgil Sok. 10/A Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5901919DİĞER FİRMALAR

  • BU AS İNŞAAT ELEKTRİK TAAHHÜT Adres : Tarabya Mah. Adalet Sit. 2. Blok Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2998970
  • ÖRNEK ELEKTRİK Adres : Abdurrahmangazi Mah. Sevenler Cad. 3/A Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6213535
  • YAKA MÜHENDİSLİK Adres : Sarıgazi Mah. Atatürk Cad. Ördek Sok. 1 K:2 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6224080
  • ÖZTAŞ ELEKTRİK Adres : Atatürk Mah. Sultangazi Cad. 146 D:2 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3161781
  • NET MARİN Adres : Güzelyalı Mah. Bağdat Cad. 20 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3924114

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın