MON & MORE (Filiz Akatoğlu) Telefon Numarası

Adres : Ataşehir Atatürk Mah. Ataşehir Blv. 16 Ata Çrş. Dk:19 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4554140DİĞER FİRMALAR

  • PRESTİJ MODA EVİ Adres : Çanta Bld Fatih Mah. Ulu Önder Atatürk Cad. 75 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (535) 2247085
  • LC WAIKIKI KİPA AVM ŞUBESİ Adres : Yeni Mah. General Ali İhsan Türkkan Cad. Kipa AVM K:Zemin Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7273583
  • SELVİ BUTİK (Esra Ercan) Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Sanatkarlar Cad. 16 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7285529
  • KOTON SİLİVRİ CADDE ŞUBESİ Adres : Alibey Mah. Fevzi Çakmak Cad. 18/A Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7272486
  • ORTANCA TEKSTİL Adres : Piri Mehmet Paşa Mah. Yemeniciler Sok. 12/A Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7280123

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Özellikle dikey ürün satan firmalar, mesela yazlık veya devre mülk satan firmalar gibi, bu tarzdaki firmalar müşterileri için bir çok avantajlar sağlamakla beraber oldukça dikkat edilmesi gereken işletmelerdir. Bir çok firma size tanıtım yaparken tanıtım sonrasında mutlaka bir sözleşme imzalamanız isteyebilir, bu sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka bir hukuk danışmanı veya avukatın incelemesinde fayda var, daha sonra mağdur olmamanız için çok dikkat etmenizi öneririz.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın