MOVEA GEOSENTETİKLERLE MÜHENDİSLİK Telefon Numarası

Adres : Zühtüpaşa Mah. Cemre Sok. 12/1 Kızıltoprak Apt. K:3 D:7 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3366622DİĞER FİRMALAR

  • BAMBU BOTANİK Adres : Cevizli Mah. Deniz Sok. 4 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4573747
  • SEMA İNŞAAT MALZEMELERİ Adres : Halkalı Merkez Mah. Kavaklı Cad. Sarmaşık Sok. 8 Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5483240
  • DRAGOS BOTANİK ÇİÇEKÇİLİK Adres : Yunus Mah. Sanayi Cad. 12 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3531416
  • LAD YAPI Adres : Soğanlık Yeni Mah. Baltacı Mehmet Paşa Sok. 1 Helenium Twins Sit. B Blok D:30 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5042599
  • FORUM FLORA PEYZAJ Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 7 Dk:89 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3098999

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın