MS HUKUK BÜROSU (Murat Saçık) Telefon Numarası

Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1993 Sok. 20 Sağlam Rezidans D:28 Esenyurt, İstanbul

Telefon : 0 (507) 2103309DİĞER FİRMALAR

  • Ecem Baydoğmuş Adres : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok. 1 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6125858
  • Ahmet Uysal Adres : Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu Sok. 8 Parima İş Mrk. K:13 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 4822299
  • İsmail Taştan Adres : Cevizli Mah. Zuhal Cad. 46 Ritim İstanbul AVM A-3 Blok K:25 D:130 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5046563
  • Ayşegül Molkoç Dağdeviren Adres : Altayçeşme Mah. Çam Sok. 16 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3715263
  • ÖMER NASUHU DEDE AVUKATLIK BÜROSU (Ömer Nasuhu Dede) Adres : Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 414 Gedik İş Mrk. D:42 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4597652

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın