NATUREL TEMİZLİK YEMEKÇİLİK İNŞAAT TURİZM EMLAK OTOMOTİV MEDİKAL BAHARAT VE KURUYEMİŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Ömer Can Cevizci) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres :Huzurevleri Mah. Alparslan Türkeş Blv. 77052 Sok. 2 Halis Aydın Apt. B Blok K:1 Çukurova, Adana

Telefon : 0 (322) 2570067DİĞER FİRMALAR

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Bir yorum bırakın