NESTAŞ MOTORLU ARAÇLAR MADENCİLİK KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZM SAN.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Gümüşpala Mah. Hacışerif Sok. 3 Dk:1 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5931666DİĞER FİRMALAR

  • OTOPORT Adres : Saadetdere Mah. E-5 Karayolu Haramidere, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8750607
  • AYHAN OTOMOTİV Adres : Saadetdere Mah. 33. Sok. Otoport K:5 D:165 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 5915668
  • ÇELİK OTOMOTİV (İbrahim Çelik) Adres : Esenkent Mah. Süleyman Demirel Cad. 36 Dk:11 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6723334

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

NESTAŞ MOTORLU ARAÇLAR MADENCİLİK KUYUMCULUK İNŞAAT TURİZM SAN.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bir yorum bırakın