NİMSAN YAPI DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Mevlana Mah. Anafartalar Cad. 29 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6600523DİĞER FİRMALAR

  • VIATET Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2292 Sok. Demir Kardeşler Sit. A-2 Blok D:5 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3223388
  • CNR YAPI MALZEMELERİ Adres : Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 1301 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6892718
  • TOMBULLAR İNŞAAT Adres : Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. 24 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6992656

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

NİMSAN YAPI DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Bir yorum bırakın