NUNİS İNŞAAT REKLAMCILIK TEMİZLİK GIDA VE TURİZM TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Barbaros Mah. Ak Zambak Sok. Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6880110DİĞER FİRMALAR

  • ÇINARLI CAFE (Rifat Ulusoy) Adres : Emirgan Mah. Doğru Muvakkithane Sok. 8 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2779977
  • BOĞAZ CAFE Adres : İstinye Mah. Ada Sok. 5 D:15 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2292722
  • CASCARA COFFEE Adres : Reşitpaşa Mah. İstinye Bayırı Cad. İtü Ayazağa Yerleşkesi Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2861212
  • SARIYER SPOR KULÜBÜ KAFETERYASI Adres : Merkez Mah. Saray Arkası Sok. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2713161
  • KÖK CAFE RESTAURANT Adres : İstinye Mah. İstinye Cad. 5 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2775573

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın