NUR YAPI MALZEMELERİ İNŞAAT GIDA TEKSTİL SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Mustafa Kemal Paşa Mah. Firuzköy Blv. 171/F K:3 D:3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6909603DİĞER FİRMALAR

  • MARS PARKE Adres : İnönü Mah. Ankara Cad. 11 Sarıgazi, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6214018
  • UZHAN MÜHENDİSLİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. İnci Sok. 7 D:3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3996649
  • TERRAMARG İNŞAAT Adres : Çınar Mah. Yeşiltepe Sok. 21/3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4871523
  • FERAY PARKE Adres : Yeni Mahalle Mah. İnönü Cad. 94/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5405827
  • VİPTEK GROUP Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 2 Onur İş Mrk. Dk:88 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 6710033

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın