NURAL YAYINCILIK (Merih Kenan Özgal) Telefon Numarası

Adres : Hocapaşa Mah. Ankara Cad. 28 Ankara Han D:25 Fatih, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5226116DİĞER FİRMALAR

  • DİGİTAL NOKTA Adres : İstinye Mah. Arpa Sok. 6 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3236760
  • SİMGE MATBAA Adres : Şehit Mithat Yılmaz Cad. Afiyet Sok. 23 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2184045
  • KERVAN MATBAACILIK Adres : Cumhuriyet Mah. Şafak Sok. 4 D:2 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (541) 7913444
  • İTÜ İNŞAAT FAKÜLTESİ MATBAASI Adres : Reşitpaşa Mah. İstinye Yolu İtü Maslak Kampüsü Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2853853
  • ER GRAFİK Adres : Maslak Mah. 44. Sok. 65 Atatürk Oto San. Sit. 1. Kısım Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3461372

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Etiketler:

Bir yorum bırakın