OGİG SAĞLIK ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Gümüşpala Mah. E-5 Yanyol Cad. Kaynata Sok. 2 D:3 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2696082DİĞER FİRMALAR

  • NEUTEC Adres : Davut Paşa Mah. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark Alanı D:1 Blok Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) […]
  • ANTFARMA İLAÇ Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. 227 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4387077
  • ECZACIBAŞI MONROL Adres : Davut Paşa Mah. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4837130

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Esnaf olarak tabir edilen küçük işletmeler her yerde karşımıza çıkan küçük ticarethanelerdir. Bu ticarethaneler genellikle tek şube ve bir kişi tarafından işletilen ve işletene de esnaf denilen yerlerdir. Bu tarzda ticarethanelerden korkmayın, çünkü büyük bir işletmeden daha iyi hizmet almanız yüksek bir ihtimaldir.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir yorum bırakın