OĞUZLAR GIDA TEKSTİL TURİZM İNŞAAT OTOMOTİV REKLAM ISI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Üniversite Mah. Komiser Sok. 4 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4200555DİĞER FİRMALAR

  • TERMO REKLAM Adres : İstinye Mah. Balabandere Cad. 14 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 3231590
  • CAMCIOĞULLARI AJANS Adres : Kemal Türkler Mah. Uysal Cad. 34 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6222366
  • DİJİTAL REKLAM İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Zeki Çam) Adres : Sarıgazi Mah. Onur Cad. 5/A Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 6208128
  • RPT REKLAM Adres : Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. Kocatepe Sok. 45 Dk:3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3051316
  • DİREK REKLAM Adres : İdealtepe Mah. Denizciler Cad. 23 Tan Plaza Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4412271

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Kalite kavramı göreceli olduğu için hizmet alacağınız firmada sizin kişisel kalite hedefinize uygun olması lazım. Eğer aldığınız hizmet içinize sinmeyecek bir firma tarafından veriliyorsa oradan hizmet almamak en doru yaklaşım olacaktır. Unutmayın daha sonradan problem yaşamak istemiyorsanız, sürekli hizmet aldığınız ve mümkünse tanıdığınız bir firmadan hizmet alın. Bizler siz değerli halkımız için kalitemizden asla taviz vermiyoruz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın