ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ Telefon Numarası

Adres : Altunizade Mah. Kısıklı Cad. 52 Üsküdar, İstanbul

Telefon : 0 (216) 6515018DİĞER FİRMALAR

  • AB PLUS Adres : Bulgurlu Mah. Sarıgazi Cad. 61 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4814700
  • ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 187 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3211489
  • ÖZ-KAR YAPI Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Bosna Blv. Natoyolu Cad. 63 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5238839
  • MİLENYUM Adres : Çengelköy Mah. Bosna Blv. 75/A Boğaziçi Çamlıca Konakları Hasippaşa, Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4818325
  • SERAMİK PARK Adres : Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikaya Blv. Çekmeköy Yolu 11 Ümraniye, İstanbul Telefon : 0 (216) 5276767

ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ TELEFON

Sosyal medya üzerinden de bizi takip etmeyi unutmayın. Birçok müşterimiz hizmetlerimizi ve kalitemizi instagram, facebbok, twitter gibi sosyal mecralardan görmekte ve daha hızlı haberdar olmaktadır. Sizlerde hizmetlerimize daha hızlı ulaşmak ve anında haberdar olmak için lütfen bizi sosyal medya üzerinden izleyiniz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ İLETİŞİM

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Artık internet çağında yaşıyoruz ve insanlar aradıkları her şeyi internet ortamında bulabiliyorlar. Firmalar ise tanıtımlarını yine internet üzerinden yaparak daha fazla müşteriye ulaşmanın planlarını yapıyorlar. Bu noktada elbette internet reklamı ve firma tanıtımı bir numaralı araçlardır. Sizlerde firmanızın tanıtımı ve daha fazla müşteri potansiyeline ulaşmak için mutlaka bize ulaşın ve firmanızın tanıtımını ücretsiz bir şekilde yapın.

ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ ADRES

Firmalar, ekonomimizin can damarıdır, günlük alışverişlerimizin haricinde gerek dayanıklı tüketim malları gerekse evimizin ve kişisel ihtiyaşlarımızın karşılandığı yegane işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde daha kaliteli ve sürdürülebilir bir yaşam elde etmekteyiz. Fakat firmaların sürekli ve kaliteli hizmet vermeleride son derece önemli ve güven tazeleyici bir adımdır. Bu nedenle firma sahipleri her alanda stratejik bir öneme sahip olduklarının bilincinde olmalıdırlar.

Sağlık her şeyden önemlidir, hasta oldunuz ve hastaneye gittiniz, ilaç alacaksınız hemen bir ezcane veya nöbetçi eczane arayışına gireriz. Bunlar hayatın akışına uygun olaylar, peki aradığınız eczanenin telefon numarasını nasıl bulacaksınız ? Elbette sitemizden ilgili eczane adını yazarak arama yapıp ihtiyacınız olan ilaca hemen ulaşabilirsiniz.

ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ YORUMLAR

Veya yeni vizyona girmiş olan bir filmi merak ediyorsunuz ve bir an önce izlemek istiyorsunuz. Ama hangi sinemalarda bu filmin hangi seanslarda olduğunuda bilmiyorsunuz. Size an yakın aradığınız sinemanın telefon numarasını arayarak seanslar ve filmler hakkında bilgi alarak kendi zamanınızı ayarlayabilir ve programlı bir şekilde hareket edebilirsiniz.

ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ NEREDE

Sitemiz siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine girdiğinden bu güne kadar, kullanıcı deneyimini ve doğru hedefe hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamak amacını ilke edinmiştir. Bundan dolayı en güncel iletişim bilgileri ile sürekli olarak yenilenmekte ve güncellenmektedir. Yıllardır doğru iletişim bilgilerinin adresi olduk, bundan sonrada en doğru iletişim bilgilerini bizde bulmaya devam edeceksiniz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın