ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ Telefon Numarası

Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 187 Üsküdar, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3211489DİĞER FİRMALAR

  • AB PLUS Adres : Bulgurlu Mah. Sarıgazi Cad. 61 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4814700
  • ÖKTEN İNŞAAT ALTUNİZADE ŞUBESİ Adres : Altunizade Mah. Kısıklı Cad. 52 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 6515018
  • ÖZ-KAR YAPI Adres : Mehmet Akif Ersoy Mah. Bosna Blv. Natoyolu Cad. 63 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 5238839
  • MİLENYUM Adres : Çengelköy Mah. Bosna Blv. 75/A Boğaziçi Çamlıca Konakları Hasippaşa, Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 4818325
  • SERAMİK PARK Adres : Aşağı Dudullu Mah. Hamza Yerlikaya Blv. Çekmeköy Yolu 11 Ümraniye, İstanbul Telefon : 0 (216) 5276767

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ TELEFON

Tüketiciler bazı kanunlarla korunmaktadırlar. Örnek vermek gerekirse 6502 sayılı kanun ile tüketici korunmuş ve hakları devlet tarafından saklı tutulmuştur. Yaptığınız bir abonelik ile ilgili bile haklarımız vardır. Abonelik sözleşmesinden cayma, vaz geçme veya aldığı ürünü iade etme gibi tüketici hakları kanunlarımız içerisinde bulunmaktadır.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ İLETİŞİM

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Klasik tanıtımlar yerine, bir çok firma artık internet reklamcılığını tercih ediyor. Çünkü artık insanların ellerinde birer akıllı telefon var, ve bu akıllı telefonlar üzerinden her türlü aradığı hizmet ve bilgiye anında ulaşabiliyorlar. Mesela sizlerde bir iletişim bilgisi ararken sitemize geldiniz, internet reklamcılığı bu yüzden oldukça kolay ve faydalı bir reklam çeşididir. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka internet reklamcılığı için bütçenizi ayırın.

ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ ADRES

Sadece hizmet aldığınız yerler değil, aynı zamanda hizmet veren kurumlarında telefon numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Valilikler, kaymakamlıklar emniyet müdürlükleri ve daha bir çok devlet kurumunun iletişim bilgilerini sitemizden sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyaçlarımız için bankalar oldukça kritik bir öneme sahiplerdir. Bankalar artık hayatımızın vaz geçilmez bir unsuru oldular. Diğer tüm firmaları aradığınız gibi herhangi bir bankanın herhangi bir şubesi telefon numarası bilgisinede yinede sitemizden ulaşabilirsiniz.

ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ YORUMLAR

Alışkanlıklarımız değişiyor, artık aradığımız her şeyi bir defada olsa internetten araştırıyor ve alternatif seçeneklere bakıyoruz. Görüyoruz ki aslında bildiğimiz yerlerden farklı firalar ve işletmelerde mevcut. İşte tamda bu noktada sadece aradığınız firma değil size alternatif farklı seçeneklerde sunuyoruz.

ÖKTEN İNŞAAT KİRAZLITEPE ŞUBSİ NEREDE

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın