Orçun Oral Şentürk Telefon Numarası

Adres : Şehremini Mah. Millet Cad. 125 Çapa, Fatih, İstanbul

Telefon : 0 (212) 8668080DİĞER FİRMALAR

  • Tevfik Kıvılcım Uprak Adres : Fevzi Çakmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. 10 Üst Kaynarca, Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 6570606
  • Süheyla Bozkıran Adres : Çamlık Mah. Selçuklu Cad. 20 Kurtköy, Pendik, İstanbul Telefon : 4 (442) 599
  • Metin Kement Adres : Fevzi Çakmak Mah. D-100 Karayolu Cemal Gürsel Cad. 9 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 2754000
  • Necati Tan Adres : Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. 138 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3975900
  • Samet Yardımcı Adres : Fevzi Çakmak Mah. D-100 Karayolu Cemal Gürsel Cad. 9 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 2754000

Artık çağımız internet çağı ve tüketim olarak ta hızlı bir tüketim dönemindeyiz. Bir çok kullanıcı veya müşteri artık ürünlerini bir yere giderek değil, kapısına kadar getirerek almayı tercih etmekte. Son dönemde bu şekilde satış yapan onlarca firma daha sektörde yer almaya başladı ve git gide artmaya devam ediyor. Bu tarzda firmalardan alışveriş yaparken ödeme seçenekleri de oldukça önemli ve etken konulardan biridir. Mutlaka güvenilen bir site üzerinden alışveriş yapmanızı öneririz.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Etiketler:

Bir yorum bırakın