OSCAR GİYİM Telefon Numarası

Adres : Sinanpaşa Mah. Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2597518DİĞER FİRMALAR

  • MODANİL Adres : Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. 92 Dk:1 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (533) 3943602
  • AFİC Adres : Battalgazi Mah. Selçukhan Cad. 74/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (545) 7667328
  • YENİ STİL (Kerim Meğer) Adres : Mehmet Akif Mah. Fatih Blv. 230 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4965058
  • PARADISE GİYİM VE AYAKKABI (Mevlüt Udun) Adres : Adil Mah. Bosna Blv. 85/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5928644
  • GİYİM CITY ATLASPARK AVM ŞUBESİ Adres : Abdurrahmangazi Mah. Fatih Blv. 67 Atlaspark AVM K:1 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 3980104

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Online alışverişin oldukça fazla bir şekilde yapıldığı ve çok fazla ciro dönen bir sektör olması nedeni ile, insanlar internet üzerinden ürün satmaya ve bu şekilde gelir elde etmeye yöneldiler. Elbette herkes özgür bir şekilde ticaretini yapabilir, ancak unutmayın, sürekli v düzenli bir satıcı olamazsanız ürünleriniz elinizde kalıp daha sonra ne yazık ki hayal kırıklığı yaşabilirsiniz. Bu hayal kırıklığını yaşamamak için ürününüzü hızlıca kargolamalı ve sürekli satıcı olmanızı öneririz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın