ÖZELLER SAAT VE OPTİK (Mustafa Özel) Telefon Numarası

Adres : Yenikent Mah. Sıdıka Cebecioğlu Sok. 8 Esenyurt, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5969797DİĞER FİRMALAR

  • EMRE GÜN OPTİK (Şahabettin Gün) Adres : Feyzullah Mah. Oğuzhan Cad. 4/A Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4429144
  • EMRE OPTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Adres : Altayçeşme Mah. Atatürk Cad. 115 (Grandhouse Avm İçi) Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4426680
  • EKOL OPTİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 135 Dk:50 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3527861
  • TAHA OPTİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Beşevler Sok. 8/C Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3529797
  • MURAT OPTİK (Murat Tunç) Adres : Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 135 Güven İş Mrk. Dk:52 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3707774

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Firmalar, ekonomimizin can damarıdır, günlük alışverişlerimizin haricinde gerek dayanıklı tüketim malları gerekse evimizin ve kişisel ihtiyaşlarımızın karşılandığı yegane işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde daha kaliteli ve sürdürülebilir bir yaşam elde etmekteyiz. Fakat firmaların sürekli ve kaliteli hizmet vermeleride son derece önemli ve güven tazeleyici bir adımdır. Bu nedenle firma sahipleri her alanda stratejik bir öneme sahip olduklarının bilincinde olmalıdırlar.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın