PALMİYE SUİT TURİZM OTELCİLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. (Botan Oruç) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Zeytinlik Mah. Ebuziya Cad. 24 Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6605555DİĞER FİRMALAR

  • GRAND HOME KONAKLAMA Adres : Cumhuriyet Mah. 555. Sok. Özyurtlar Residance B Blok Gökevler, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (545) 7863107
  • INN THE COZY Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (532) 2808155
  • CİHAN PLAZA Adres : Yakuplu Mah. 198. Sok. 6 Cihan Plaza Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (533) 7960698

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Bir yorum bırakın