PARKE HOME Telefon Numarası

Adres : Fenerbahçe Mah. Fener Kalamış Cad. 18/A Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4187873DİĞER FİRMALAR

  • UZHAN MÜHENDİSLİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. İnci Sok. 7 D:3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3996649
  • TERRAMARG İNŞAAT Adres : Çınar Mah. Yeşiltepe Sok. 21/3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4871523
  • FERAY PARKE Adres : Yeni Mahalle Mah. İnönü Cad. 94/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5405827
  • VİPTEK GROUP Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 2 Onur İş Mrk. Dk:88 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 6710033
  • OCK FLOOR CONCEPT Adres : Koşuyolu Mah. İmar Limited Sok. 13 D:1 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3400094

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın