PARO LABORATUVARI SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Bağlar İçi Cad. 17 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5912761DİĞER FİRMALAR

  • NEUTEC Adres : Davut Paşa Mah. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark Alanı D:1 Blok Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) […]
  • ANTFARMA İLAÇ Adres : Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. 227 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4387077
  • ECZACIBAŞI MONROL Adres : Davut Paşa Mah. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4837130

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Bir yorum bırakın