PEDAMED ÇOCUK GENÇ VE AİLE AKADEMİSİ (Sonnur Kükürt) Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Zuhuratbaba Mah. Yücetarla Cad. 3 D:1 Bakırköy, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5428246DİĞER FİRMALAR

  • Emine Lamiser Atik Adres : Büyükşehir Mah. Beylikdüzü Cad. 14 D:2 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 4661560
  • Hemşin Adıgüzel Adres : Cumhuriyet Mah. Hanımeli Sok. Saklıhan Konakları D:21-22 Büyükşehir, Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8720103
  • Seher Akbaş Adres : Ulus Mah. Ahmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. 5 Beşiktaş, İstanbul Telefon : 0 (212) 9998099

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Bir yorum bırakın