PERA TEMİZLİK GIDA İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. (Erol Karğın) Telefon Numarası

Adres : Hüseyinağa Mah. Sahne Sok. Birlik Han Beyoğlu, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2450871DİĞER FİRMALAR

  • 3K KİMYA Adres : İstinye Mah. Abc Yolu 33/A Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2296374
  • PEKDEMİRLER KİMYA Adres : Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. Yıl Sok. 2/H Samandıra, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5612045
  • PAKTURKUAZ GIDA Adres : Kaynarca Mah. Kafkas Sok. 15/A Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 3541457
  • TUTUŞ TEMİZLİK Adres : Fındıklı Mah. Işık Sok. 113 Dk:2 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4551934
  • ORİN KİMYA Adres : Atatürk Mah. 304. Sok. 8/A İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 6988057

Aldığınız bir hizmeti iptal etmek istiyorsunuz. Fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz ? Tüketici olarak aldığınız hizmeti yasal süresi içerisinde iptal etme hakkınız vardır. Bu her ne olursa olsun geçerli bir süredir. Bir hizmet veya bir ürün, ve bu alışverişinizi genellikle 15 gün yasal cayma süresinde iptal etme hakkınız vardır.

Tüm bunların yanında, günümüz ekonomik durumunda insanların sık sık bankalara işi düşüyor, gerek acil nakit ihtiyacı gerekse bir mal alımında bankalar ve finans kurumlarına başvuruyoruz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetin alımındada bu tarzda finans kuruluşlarının sayfalarca sözleşmeleri var ve okumadan bu sözleşmeleri imzalamak durumunda kalıyoruz, bddk kontrolünde olan bu tarzda işletmeler güvenilir olsa bile, eğer titiz bir tüketici iseniz mutlaka bu sözleşmeyi dikkatlice okuyunuz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın