PERSPEKTİF TEKNOLOJİ VE PAZARLAMA HİZMETLERİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Denizköşkler Mah. Gümüşpala Cad. Fikret Sok. 18 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5933144DİĞER FİRMALAR

  • EREM PAZARLAMA (Ergün Aksoy) Adres : Güzelyurt Mah. 38. Sok. Eskidji Bazaar Çrş. Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8523031
  • MODAVİZYON PAZARLAMA Adres : Oruçreis Mah. 17. Sok. 2/A Giyimkent Sit. Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4381365
  • MESİTA MOBİLYA Adres : Turgut Reis Mah. Tekstilkent İş Mrk. Koza Plaza K:10 Esenler, İstanbul Telefon : 0 (212) 4387823

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Bir yorum bırakın