PİRAMİT BİLGİSAYAR VE İNŞAAT Telefon Numarası

Adres : 19 Mayıs Mah. Mehpare Sok. 18 Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3575496DİĞER FİRMALAR

  • ÖZ-GÜN PC Adres : Feyzullah Mah. Çetin Sok. 10 Merthan Apt. Adatepe, Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4411627
  • DİJİTEK BİLİŞİM Adres : Yukarı Mah. Çırçır Cad. 12 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3062474
  • ÖZKANLAR ELEKTRONİK Adres : Çavuşoğlu Mah. Yakacık Cad. 130 Dk:2 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3742375
  • MSG GROUP Adres : Yakacık Yeni Mah. Öğretmen Sok. 8 Hayma Apt. K:2 D:3 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 5509161
  • ARTIFEKS Adres : Orta Mah. Bektaş Sok. 16 D:1 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3770300

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Firmalardan alışveriş alışkanlıklarımız değişiyor. Önceleri bir ihtiyacımız olduğu zaman ürünleri mağazalarda görüp bu şekilde alırdık. Hatta mümkünse pazarlık bile yapma imkanımız olurdu. Artık alışverişlerimizi internet üzerindeki portallardan yapmaya başladık. Bu tarzda internet sitelerinden yaptığımız alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumamız yararımıza olacaktır.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Her alışveriş elbette hüsran ile sonuçlanmaz, eğer bir ürünü almaya karar verdiyseniz ve gerçekten de satıcı firma sizin için kolaylık ve baz güzel teklifler sunduysa o ürünü veya hizmeti alıp mutlu olabilirsiniz. Özellikle uzaktan satışlarda tüketicilerin başına gelen bu tarzda durumlarda ürünü alacağınız firmaya dikkat ederek mutlaka ama mutlaka bilinen v güvenilen bir firmayı tercih etmenizde fayda var.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın