ŞAFAK DEKORASYON TADİLAT LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Esatpaşa Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. 149/A Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3246049DİĞER FİRMALAR

  • VIATET Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2292 Sok. Demir Kardeşler Sit. A-2 Blok D:5 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3223388
  • CNR YAPI MALZEMELERİ Adres : Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 1301 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6892718
  • TOMBULLAR İNŞAAT Adres : Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. 24 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6992656

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

ŞAFAK DEKORASYON TADİLAT LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kalite mutlaka bir hizmette olması gereken olgudur. Elbette göreceli bile olsa herkes kaliteli bir hizmet almak ister. Bu bir araba tamiri de olabilir, veya evinize taktığınız bir perdede olabilir. Kaliteli hizmet almak bir ayrıcalık değil bir haktır. Bu nedenle karşınızdaki ticarethanenin kalitesine mutlaka dikkat edin.

Bir yorum bırakın