SAKLIKÖY TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Kavaklı Mah. Kuzey Cad. 4 Beylikdüzü, İstanbul

Telefon : 0 (533) 70479 xxDİĞER FİRMALAR

  • NACİOĞLU LEZZET USTASI Adres : Mehmet Akif Mah. Fatih Blv. 149 (Merkez Cami Karşısı) Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4198322
  • BAYRAKTAR ET LOKANTASI (Orhan Bayraktar) Adres : Akşemsettin Mah. Fatih Blv. (Sim Sanayi Sitesi İçinde) Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4876048
  • KANATÇIM RESTAURANT Adres : Mehmet Akif Mah. Kuran Kursu Cad. 55 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4190065
  • ENFESS RESTAURANT Adres : Mehmet Akif Mah. Cami Cad. 16 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4199996
  • SULTAN KÖŞKÜ RESTAURANT Adres : Necip Fazıl Mah. Kuran Kursu Cad. 242 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4974848

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

“SAKLIKÖY TURİZM İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.” için bir yanıt

  1. BETÜL ATEŞPARE22 Haziran 2021 12:30Yanıtla

    Adres : Kavaklı Mah. Kuzey Cad. 4 Beylikdüzü, İstanbul
    Telefon : 0 (533) 70479xx ŞAHSIMA AİT SÜREKLİ ARANIYORUM İLANA YAYINLAMADAN ÖNCE KONTROL EDİLMİYORMU

Bir yorum bırakın