SANEL ASANSÖR ELEKTRİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : İkitelli OSB Mah. Tormak San. Sit. I Blok Başakşehir, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4860583DİĞER FİRMALAR

  • ÖSTAŞ ÖNDER ASANSÖR Adres : Battalgazi Mah. Egemen Sok. 40 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5929090
  • ARK ASANSÖR Adres : Battalgazi Mah. Cibali Sok. 50/51 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5925313
  • BERİL ASANSÖR (Ahmet Gül) Adres : Mecidiye Mah. Zarif Sok. 1/B Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4150903
  • CEOLIFT Adres : Adil Mah. Said Nursi Cad. Eflatun Sok. 28 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 5920641
  • ŞENLİOĞLU ASANSÖR Adres : Necip Fazıl Mah. Düzce Sok. 46 Sultanbeyli, İstanbul Telefon : 0 (216) 4973109

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Türkiye’nin her yerindeki tüm işletme veya kurumların telefon numarası adresileri gibi bilgilerini toparlamaya ve sizelere kusursuz bir rehber deneyimi vermeye çalışıyoruz. Bu deneyiminizi en iyi hale getirebilmek adına mühendislerimiz sürekli çalışıyor ve yeni işletmeleri sizzler için rehberimize eklemeye devam ediyor. Eğer sizde bir işletme sahibi iseniz mutlaka rehberimizde yer alın ve işletmenizi milyonlara tanıtın.

Özellikle kriz anlarında, ki bunu covid 19 ( Corona ) virüsü esnasında sıkça gördük, fahiş fiyatta ürün satan satıcılar gözükmektedir. Bu satıcılar eğer gerçekten çok uçuk fiyatlara ürün satıyorlarsa mutlaka yetkili makamlara bu durumu bildirin ve kötü niyetli satıcıların cezalandırılmasına katkıda bulunun.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın