SE-TA İNŞAAT TURİZM OTOMOTİV İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Merkez Mah. Namık Kemal Cad. 23 Dk:2 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 6764141DİĞER FİRMALAR

  • NOVA BİLİŞİM TURKCELL SUPERONLINE ABONE MERKEZİ Adres : Kaynarca Mah. E-5 Yan Yol Cad. 68 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 2110000
  • CLICKNET Adres : Sanayi Mah. Teknopark Blv. 1 İstanbul Teknoloji Geliştirme Blg. D Blok K:3 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (850) 4802545
  • 1NET TELEKOMÜNİKASYON Adres : Karlıktepe Mah. Soğanlık Cad. 12 İnci Apt. D:3 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 3065033
  • PREST TELEKOM Adres : Seyrantepe Mah. Nato Cad. 35 Kağıthane, İstanbul Telefon : 0 (212) 2684545
  • ICENET TELEKOM Adres : Rasimpaşa Mah. Nüshetefendi Sok. 41 D:11 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4141700

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın