Selin Tahmiscioğlu Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Üniversite Mah. Yeni Yuvam Sok. 4 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4129000DİĞER FİRMALAR

  • Osman Öner Adres : Merkez Mah. Eyüp Yolu Cad. 3 Gopark Tesisleri K:-2 Gaziosmanpaşa, İstanbul Telefon : 0 (212) 6146700
  • MÜRSEL İNANÇ MUAYENEHANESİ (Mürsel İnanç) Adres : Göktürk Merkez Mah. Tan Sok. 1 Eyüp, İstanbul Telefon : 0 (212) 3227983
  • Necdet Ertop Adres : Eyüp Merkez Mah. Silahtarağa Cad. 53 Eyüp, İstanbul Telefon : 0 (212) 4172900

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Selin Tahmiscioğlu Telefon Numarası

Firmalarla anlaşma sırasında yaptığınız sözleşmelere uygun davranılmazsa, tüketici hakem heyetlerine mutlaka durumu bildiriniz ve zararınızı firma tarafından tazminini isteyiniz. Tüketici hakem heyetleri her ilde ve ilçede kaymakamlık binalarında bulunmaktadır.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın