ŞİFAM SAĞLIK HİZMETLERİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Reşit Paşa Cad. 104 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5910505DİĞER FİRMALAR

  • DENT A VIE DİŞ KLİNİĞİ Adres : İstiklal Mah. Atatürk Cad. 1 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6897591
  • YENİ HAYAT DİŞ KLİNİĞİ Adres : İstiklal Mah. Cumhuriyet Cad. Tomurcuk Sok. 4 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 5579090
  • SiMDENT Adres : Saadetdere Mah. Tonguçbaba Cad. 35. Sok. 48 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8540800

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

ŞİFAM SAĞLIK HİZMETLERİ Telefon Numarası

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın