ŞİRİN OTOMOTİV Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Firuzköy Mah. Esenyurt Yolu Firuzköy Blv. 172 Parseller, Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (532) 5918967DİĞER FİRMALAR

  • OTOPORT Adres : Saadetdere Mah. E-5 Karayolu Haramidere, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8750607
  • AYHAN OTOMOTİV Adres : Saadetdere Mah. 33. Sok. Otoport K:5 D:165 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 5915668
  • ÇELİK OTOMOTİV (İbrahim Çelik) Adres : Esenkent Mah. Süleyman Demirel Cad. 36 Dk:11 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6723334

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

ŞİRİN OTOMOTİV Telefon Numarası

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir yorum bırakın