SUNA YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Barbaros Mah. İstanbul Cad. Pınarsu Sok. 20 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3400013DİĞER FİRMALAR

  • VIATET Adres : Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 2292 Sok. Demir Kardeşler Sit. A-2 Blok D:5 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 3223388
  • CNR YAPI MALZEMELERİ Adres : Yeşilkent Mah. Ahmet Arif Cad. 1301 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6892718
  • TOMBULLAR İNŞAAT Adres : Talatpaşa Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. 24 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6992656

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

SUNA YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA İNŞAAT TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Bir alışveriş iptali yaparken satıcı size bazı zorluklar çıkarabilir, burada asla yılmayın. Eğer haklarınızı bilen bir tüketici iseniz satıcı eninde sonunda pes edecektir. Eğer satıcı sizi bir şekilde ikna edip gönderirse, mutlaka yetkili tüketici mahkemeleri ve tüm ilçe kaymakamlıklarında bulunan tüketici hakem heyetine mutlaka başvurun. Unutmayın alıcı olarak cayma hakkınız resmi olarak kanunlarla düzenlenmiştir.

Bir yorum bırakın