TANGALOĞLU KARDEŞLER İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : İnönü Mah. Ulus Cad. 3 Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 5755462DİĞER FİRMALAR

  • GKR TRADE Adres : Atatürk Mah. 531. Sok. 72 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8541151
  • İZOMET İNŞAAT Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 1 Aker Apt. D:21 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8710934
  • YALÇIN METAL Adres : Akşemseddin Mah. Doğan Araslı Blv. Fatih Oto San. Sit. D3 Blok Dk:40-42-44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6905894

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

TANGALOĞLU KARDEŞLER İNŞAAT YAPI MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Etrafımızda sıkça gördüğümüz tabelalardan biriside geçmiş yıllara dönük, yani falanca yıldan beri sizlerin güveni ile veya falanca yıldan beri gibi tabelalardır. Evet uzun yıllar boyunca bir hiyerarşi ile süregelen firmalar vardır. Fakat müşteride aldı yaratmak için yapılan bu tarz algılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Böyle bir durumda gerçekten kuruluş tarihi ve kurucusunu öğrenmekte fayda vardır.

Bildiğiniz gibi ilimizde ve ilçemizde bir çok firma var ve bu firmalar arasından sıyrılıp, kalitesi ile öne çıkmak oldukça fazla efor sarf etmek ile olmaktadır. Halkımıza hizmet etmek ve onların güzel düşüncelerine layık olmak elbette bir başarı ve süreklilik ister. Bu nedenle bizlerde çok çalışarak siz değerli halkımızın güzel düşüncelerine layık olmaya çalışmaktayız.

Bir yorum bırakın