TEKNİK İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Esatpaşa Mah. Salih Omurtak Cad. Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4722275DİĞER FİRMALAR

  • GKR TRADE Adres : Atatürk Mah. 531. Sok. 72 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8541151
  • İZOMET İNŞAAT Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 1 Aker Apt. D:21 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8710934
  • YALÇIN METAL Adres : Akşemseddin Mah. Doğan Araslı Blv. Fatih Oto San. Sit. D3 Blok Dk:40-42-44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6905894

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

TEKNİK İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ Telefon Numarası

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Uzun yıllardır halkımıza hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimizi ve uygun fiyatlarımızı bizi arayarak örenebilirsiniz. Binlerce mutlu müşterilerimiz arasında sizleri de görmek isteriz. Uygun bir zamanınızda bir kahve içmeye bekleriz.

Bir yorum bırakın