TELE MAREN TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK BİLGİ İŞLEM Telefon Numarası

Adres : Sanayi Mah. Büyükdere Cad. 6 Bilek İş Mrk. K:2 Levent, Kağıthane, İstanbul

Telefon : 0 (212) 2783322DİĞER FİRMALAR

  • TEMPO İLETİŞİM Adres : Maslak Mah. Büyükdere Cad. 37 Maslak İş Mrk. A Blok K:8 D:8 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2762525
  • PARLAK PAZARLAMA Adres : Fatih Mah. Yakacık Cad. 94/C Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 2110100
  • COMDATA Adres : Emek Mah. Atatürk Cad. 14/C Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5563900
  • FORSES BİLİŞİM Adres : Cevizli Mah. Güven Sok. Maltepe, İstanbul Telefon : 4 (442) 032
  • YELLOW MILE Adres : Maltepe Mah. Alirıza Gürcan Cad. 131 Meridyen İş Mrk. K:3 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 4350585

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Bazen kolaylıkla bulabileceğiniz bir firmanın telefon numarası veya adresi aklınıza gelmez, iletişim bilgilerini artık sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilir ve aradığınız yere çok kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Eğer sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerinin eksik yada yanlış olduğunu düşünüyorsanız yorum kısmından yeni iletişim bilgisini ekleyebilirsiniz bize bilgi verebilirsiniz.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Firman iletişim bilgileri sitemizde birbirinden değerli bir çok firmanın telefon numarası ve adresine ulaşabilir aradığını firmanın adresi dahil olmak üzere bir çok bilgisini sitemizde bulabilirsiniz. Sitemize firma eklemek için FİRMA EKLE kısmını kullanabilir ve ücretsiz tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın