TÜRKŞAD İNŞAAT DEMİR ÇELİK GIDA TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Yenişehir Mah. 29 Ekim Sok. 2/A Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 2901960DİĞER FİRMALAR

  • GKR TRADE Adres : Atatürk Mah. 531. Sok. 72 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8541151
  • İZOMET İNŞAAT Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 1 Aker Apt. D:21 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 8710934
  • YALÇIN METAL Adres : Akşemseddin Mah. Doğan Araslı Blv. Fatih Oto San. Sit. D3 Blok Dk:40-42-44 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 6905894

Her konuda bizleri arayabilirsiniz. Aldığınız bir hizmetten memnun kalmadıysanız, veya hizmet ile ilgili bir problem yaşadıysanız mutlaka bizi arayın ve sorununuzun çözülmesi konusunda yardım isteyin. Unutmayın zorlu piyasa koşullarında müşterilerimizi memnun etmek ve mutlak kaliteyi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz.

TÜRKŞAD İNŞAAT DEMİR ÇELİK GIDA TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Bir yorum bırakın