UMUT SAĞLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. (Erdal Erginer) Telefon Numarası

Adres : Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. 45 Çeker Apt. D:5 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5935323DİĞER FİRMALAR

  • ONKİM KÖK HÜCRE TEKNOLOJİLERİ Adres : Reşitpaşa Mah. İtü Teknoloji Geliştirme Mrk. Kosgeb A Blok Maslak, Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2764449
  • INTERMED İSTİNYE LABORATUVARI Adres : İstinye Mah. Darüşafaka Cad. 45 Seba Center Sarıyer, İstanbul Telefon : 4 (441) 633
  • BİRUNİ LABORATUVARI MASLAK ŞUBESİ Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 1/H Nurol Plaza Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2850262
  • IONTEK Adres : Maslak Mah. Ahi Evran Cad. 21 Polaris İş Mrk. Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 4815516
  • DATALAB LABORATUVAR Adres : Yeni Mahalle Mah. Plevne Cad. 6 Datalab Plaza Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 4837840

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Bizleri telefon numaramız aracılığı ile aramaktan çekinmeyin. Eğer telefonumuz meşgul ilse sizin gibi değerli bir müşterimize yardımcı olduğumuzu unutmayınız. Ayrıca, dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve bu yollar üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Tüketici mahkemeleri ve tüketici hakem heyetleri aldığınız bir hizmet için, mağdur olduysanız siz yardımcı olacaklardır. Ülkemizde ne yazık ki müşteriler haklarını tam olarak bilmiyorlar. Halbuki her ne olursa olsun bir hizmet aldığınızda, alıcı olarak sizin de haklarınız var ve bu haklarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın