VARDAR KIRTASİYE Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : İsmet Paşa Mah. İsmet Paşa Cad. Günay Sok. 34 Bayrampaşa, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5678705DİĞER FİRMALAR

  • BERK KIRTASİYE Adres : Zafer Cad. A 1 Blok Dükkan:1 (Albayrak Pramit Konutları) Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8527122
  • HAYAL KIRTASİYE Adres : Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 26 Dk:4 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (535) 4129599
  • SUDE KIRTASİYE Adres : Kavaklı Mah. Marmara Cad. 45 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (534) 6985219

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Zincir bir mağazadan bir hizmet alıyorsunuz, bu tarzda büyük zincir mağazalar tüketici kurallarını iyi bilir ve uygulamakta da oldukça dikkat sahibidir. Burada başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz alışveriş deneyiminde ( Müşteri Memnuniyeti ) kapsamından yararlanabilir ve kötü deneyiminizi bu şekilde giderebilirsiniz.

Bazı alışverişlerinizde, özellikle ürün alışlarında çokça gördüğümüz kriterlerden biride indirim reklamlarıdır. Özellikle mağazalarda %50 ye varan gibi indirim panolarını görmüşsünüzdür. Bu tarzda ürünlerde eğer daha önceki ürün fiyatını biliyorsanız mutlaka aynı oranda indirim olup olmadığını hesaplayın. Eğer ürünün fiyatını bilmiyorsanız eski fiyatını mutlaka sorgulayın.

Bir yorum bırakın