YELKENCİLER İNŞAAT VE YAPI MALZEMELERİ PAZARLAMA LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Firuzköy Mah. Firuzköy Blv. 94 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 4280070DİĞER FİRMALAR

  • KALYONCU İNŞAAT Adres : Maden Mah. Eski Kilyos Cad. 11 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2421858
  • HİTİT SERAMİK Adres : Uskumruköy Köyü Kilyos Cad. 283 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2025363
  • YILMAZ YAPI Adres : Ayazağa Mah. Kemerburgaz Cad. 63 Sarıyer, İstanbul Telefon : 0 (212) 2891000
  • BAKIRLAR YAPI Adres : Merve Mah. Atatürk Cad. 336 Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3111549
  • İSPANYOL SERAMİK Adres : Fatih Mah. 832. Yanyol Sok. 6/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 4253010

Bir firmanın veya kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Devlet kurumları, özel firmalar, doktorlar veya aradığınız herhangi bir kurum ve kuruluşun iletişim bilgilerini görebilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bu kurum ve kuruluşun konum bilgisi ve adresi gibi detaylarıda sitemizden görebilirsiniz.

Sitemizdeki adres ve telefon numarası gibi iletişim bilgileri, sizlere aradığınız kurum ve kuruşulu veya firmayı daha kolay bulabilmeniz adına düzenlemiş bir rehberdir. Ayrıca yine sitemizde alternative firmaları ve alternative kurumlarında iletişim bilgilerini görebilir ve dilerseniz onlarada bir şans verebilirsiniz.

Sitemizde bir çok kurumun iletişim bilgilerini bulabileceğiniz gibi, vergi daireleri gibi devlet kurumlarınında iletişim bilgilerini bulabilirsiniz. Vergi dairesi telefon numarası, o kuruma ulaşabileceğiniz en kısa ve kestirme yoldur. Kullanıcı deneyimine göre tek tıkla arayıp ulaşabileceğiniz bu kurumla vatandaşlık görevinizi kolayca yerine getirebilir ve ülkemizin refahına katkı sağlayabilirsiniz.

İşletme ve müşteriler arasında yapılan hizmetler bir sözleşmeye dayalıdır. Bu sözleşme her iki tarafı da koruyacak şekilde ve anlaşılır bir dille yazılması gerekmektedir. Bir çok işletme ne yazık ki müşterisi sözleşmesini sadece kendini koruyan bir sözleşme olarak hazırlamaktadır. Bir hizmet alırken buna mutlaka dikkat ediniz.

Sitemizde bir çok firma, kurum, kuruluşun adres, telefon numarası gibi bilgilerini bulabileceğiniz gibi, devlet daireleri, birlik ve vakıflar gibi, bankalar ve factoring kuruluşları gibi her türden işletme ve yerel yönetim kurumununda iletişim bilgilerini bulabilirsiniz, siz değerli kullanıcılarımız için elimizden geldiği kadar net ve doğru bilgiler vermeye çalışsakta, yorum ve önerilerinize her zaman açık olmaya devam edeceğiz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın