YENİLEVENT ET MARKETİ Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Konaklar Mah. Org. İzzetten Aksalur Cad. Ladin Sok. 7 Beşiktaş, İstanbul

Telefon : 0 (212) 3247031DİĞER FİRMALAR

  • BARIŞ KASAP (Faik Celal Arslan) Adres : Kavaklı Mah. Mustafa Kemal Cad. 59 Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (541) 3573040
  • ÖZCAN KASAP ET VE TAVUK Adres : Cumhuriyet Mah. Derviş Eroğlu Cad. 1 Bizimkent Sit. Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8728419
  • CAN ET Adres : Gürpınar Mah. Atatürk Cad. 118/C Beylikdüzü, İstanbul Telefon : 0 (212) 8802325

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Bir yorum bırakın