YILDIZ GLOBAL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK LOJİSTİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKE Telefon Numarası

Adres : Üniversite Mah. Civan Merkez, Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 8305724DİĞER FİRMALAR

  • FARMASERV Adres : Selimpaşa Merkez Mah. 608 Cad. 101 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7343891
  • FARMAKİM LOJİSTİK Adres : Merve Mah. Akabe Cad. 17 Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5613064
  • ANASEM KARGO Adres : Kurtköy Mah. Şal Sok. 4 Dk:1 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5990161
  • DİZER NAKLİYAT Adres : Zümrütevler Mah. Mutlu Sok. 5 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5892385
  • KARGO 2000 Adres : Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. 16 Oryap San. Sit. Dk:4 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6139460

Firmalar, ekonomimizin can damarıdır, günlük alışverişlerimizin haricinde gerek dayanıklı tüketim malları gerekse evimizin ve kişisel ihtiyaşlarımızın karşılandığı yegane işletmelerdir. Bu işletmeler sayesinde daha kaliteli ve sürdürülebilir bir yaşam elde etmekteyiz. Fakat firmaların sürekli ve kaliteli hizmet vermeleride son derece önemli ve güven tazeleyici bir adımdır. Bu nedenle firma sahipleri her alanda stratejik bir öneme sahip olduklarının bilincinde olmalıdırlar.

Bizler kısa kısa bilgilendirmeler ile halkımızın bilinçli tüketici olması adına uyarılarda ve önerilerde bulunuyoruz. Sitemizin bir danışma merkezi olması nedeni ile hemen hemen her sektörden örneklerle neler yapılması gerekliliği üzerine bu uyarılarımızın dikkate alınması kesinlikle kullanıcılarımızın yararına olacaktır.

Aradığınız bölgedeki hizmet veren yerlerin telefon numaralarını sitemizden bulabilirsiniz. Bir eczane veya acil ihtiyacınız olan bir doktor gibi sağlık ile ilgili hizmetleride yine sitemizdeki iletişim bilgilerinden bulabilirsiniz. Özellikle algoritmalar sayesinde sistem size en yakın hizmet alabileceğiniz kurum ve kuruluşu karşınıza çıkaracaktır. Bu sayede kısa bir zaman dilimi içerisinde aradığınız hizmete kavuşabileceksiniz.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Bir küçük esnaf işletmesi aradığınız hizmeti almakta belki size daha faydalı olabilir. Örneğin karnınız acıktı ve bir yemek yiyeceksiniz karşınıza esnaf lokantası dediğimiz bir işletme çıktı. Gönül rahatlığı içerisinde hizmetinizi alabilirsiniz. Çünkü küçük esnafın hata yapma lüksü yoktur ve hizmetini her zaman güzel bir şekilde vermek zorundadır.

Etiketler:

Bir yorum bırakın