YILDIZ GLOBAL ULUSLARARASI TAŞIMACILIK LOJİSTİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon Numarası

Adres : Civan Sokak Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (541) 8099327DİĞER FİRMALAR

  • FARMASERV Adres : Selimpaşa Merkez Mah. 608 Cad. 101 Silivri, İstanbul Telefon : 0 (212) 7343891
  • FARMAKİM LOJİSTİK Adres : Merve Mah. Akabe Cad. 17 Yenidoğan, Sancaktepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5613064
  • ANASEM KARGO Adres : Kurtköy Mah. Şal Sok. 4 Dk:1 Pendik, İstanbul Telefon : 0 (216) 5990161
  • DİZER NAKLİYAT Adres : Zümrütevler Mah. Mutlu Sok. 5 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 5892385
  • KARGO 2000 Adres : Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. 16 Oryap San. Sit. Dk:4 Zeytinburnu, İstanbul Telefon : 0 (212) 6139460

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Firmalar müşterilerine ulaşmak için bir çok yöntem denemektedir. Bu yöntemlerin başında ise reklam mecraları gelmektedir. Ve bu mecraların başında da internet gelmektedir, firmalar iletişim bilgilerini internette paylaşarak yeni müşterilere ulaşmaya çalışmaktadır. Bu şekilde bir firmadan hizmet almak isterseniz, alacağınız hizmet hakkında aklınıza gelen tüm soruları firma yetkilisine sorunuz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermedik. Bu ilkenin bizlere getirdiği başarı ile bundan sonrada asla kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceğimizden emin olabilirsiniz. Siz değerli halkımıza bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin ve mutlaka bizimle iletişime geçin.

Özellikle internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde, ürün satıcısı ile tüm detayları konuştuğunuzdan emin olmalısınız. Ürünün veya hizmetin tam detaylı özelliklerini yazılı bir biçimde isteyin veya okuyun. Genellikle ürün veya hizmetin altında bu özellikler yazmaktadır. Fakat siz yine de satıcıya bir mesaj gönderin ve detaylı bilgi alın.

Bir ürün almak istiyorsunuz ve satıcı firma ile iletişime geçtiniz. Firma size elbette bazı kolaylıklar sağlamak isteyecektir, bu zincir bir mağazada olabilir veya bir butik işletmede olabilir. Ancak mutlaka rakip firmaları araştırarak alışverişinizi yapmanızı öneririz, çünkü eğer aynı ürün daha uygun fiyata rakip firmada bulunuyorsa değerlendirmenizde fayda olacağı kanaatindeyiz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın