Zafer Söyük Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Cihangir Mah. Karacaoğlan Sok. 1 Avcılar, İstanbul

Telefon : 0 (212) 5939700DİĞER FİRMALAR

  • Diclehan Ali Dicle Adres : Yeşilkent Mah. 2011. Sok. 25 Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (850) 4737777
  • Abdurrahman Hüseyinoğlu Adres : Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. 9 Esenyurt, İstanbul Telefon : 4 (445) 748
  • İrem Cudi İnce Adres : Aşık Veysel Mah. Süleyman Demirel Cad. 1 Esenkent, Esenyurt, İstanbul Telefon : 0 (212) 9794000

Bizim gibi hizmet veren bir çok firma var elbette, uygun fiyat ve hizmet garantisi ile kaliteyi ucuza alın ve profesyonel ekibimizin ayrıcalıklarından faydalanın. Unutmayın kalite ucuza alınmaz, fakat biz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmeti siz değerli yurttaşlarımıza vermekteyiz.

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Birçok müşterimiz bizden telefon ile bilgi alabiliyor. Fakat hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için bir telefon görüşmesi elbette yeterli olmuyor. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi ofisimize bekliyoruz. Lütfen firmamızı ziyaret edin ve kaliteli hizmeti yerinde bizzat görün.

Bir yorum bırakın