ZEMİN COLLECTION Telefon Numarası

Adres : Fenerbahçe Mah. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. Kalamış, Kadıköy, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4675121DİĞER FİRMALAR

  • UZHAN MÜHENDİSLİK Adres : Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. İnci Sok. 7 D:3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 3996649
  • TERRAMARG İNŞAAT Adres : Çınar Mah. Yeşiltepe Sok. 21/3 Maltepe, İstanbul Telefon : 0 (216) 4871523
  • FERAY PARKE Adres : Yeni Mahalle Mah. İnönü Cad. 94/A Küçükçekmece, İstanbul Telefon : 0 (212) 5405827
  • VİPTEK GROUP Adres : Çarşı Mah. Tarihi Ayazma Cad. 2 Onur İş Mrk. Dk:88 Kartal, İstanbul Telefon : 0 (216) 6710033
  • OCK FLOOR CONCEPT Adres : Koşuyolu Mah. İmar Limited Sok. 13 D:1 Kadıköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 3400094

Firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda çalışmalar yaparak size en uygun hizmeti verip kesin bir memnuniyet içerisinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Müşteri velinimetimizdir anlayışı ile vermekte olduğumuz hizmetlerimizden çekinmeden ve hiçbir şüphe duymadan faydalanabilirsiniz.

Bir düğün salonunda düğün hizmeti almak veya bir araç kiralama şirketinden araç kiralamak. Bu ikisi arasında hiçbir fark yok, her ikisinde de hizmet alıyorsunuz. Veya bir ev nakliyat hizmeti ile bir kuru temizleme arasında da hiçbir fark yok. Aldığınız hizmet için haklarınızı bilmeniz ve kendinizi savunmanız gerekmektedir.

Firmamız hakkında müşterilerimizin yapmış oldukları yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Bu yorumlara yeni ve daha güzel yorumlar ekleyebilmek için, kesintisiz ve müşteri memnuniyetini ön plana alan hizmetlerimizi vermeye devam ediyoruz.

Firmalar ile yapacağınız hizmet sözleşmeleri olmazsa olmazdır. Alacağınız hizmet için kesinlikle elinizde firmanın kaşe ve yetkilisinin imzası olan bir sözleşme olmalı ki, daha sonra yaşayacağınız mağduriyetlerde bu sözleşme sizi koruyabilsin. Eğer firma size uygun olmayan bir hizmet verirse, tüketici hakem heyetlerine başvurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yorum bırakın