ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası

Adres : Ünalan Mah. Soyak Cami Sok. Üsküdar, İstanbul

Telefon : 0 (216) 3154301DİĞER FİRMALAR

  • PAN PEYZAJ Adres : Murat Reis Mah. Silahtarbahçe Sok. 14/B Soyak Bağlarbaşı Evleri D:13 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3412170
  • SU ÇAĞI SULAMA SİSTEMLERİ Adres : Güzeltepe Mah. Küçük Namazgah Cad. 33 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3186483
  • BÜYÜK ÇAMLICA PEYZAJ Adres : Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. 73 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (216) 3165850
  • AKTAŞ PLANT Adres : Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Melek Sima Sok. 8 Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (212) 5230674
  • MODERNIST Adres : Küçüksu Mah. Yazmalı Sok. 38/A Üsküdar, İstanbul Telefon : 0 (850) 5320652

Sitedeki telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda dilerseniz yine site üzerindeki haritamız aracılığı ile ofisimize gelmeniz mümkündür. Eğer bir araca sahipseniz sizleri harita üzerinden navigasyon ile ofisimize bir çayımızı içmeye bekleriz.

ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. TELEFON

Aldığınız hizmette eğer sizden kaynaklanmayan bir ayıp ( Hata ) söz konusu ise bu ürünü AYIPLI ÜRÜN statüsünde iade edebilir veya satıcıdan değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Ayıplı ürün kanunu, her türlü ürünü kapsamaktadır. Bir telefon veya bir yazılım bile alsanız eğer ayıplı ürün ise satıcıya iade edebilirsiniz.

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. İLETİŞİM

Aracınız arızalandı veya hiç umulmadık bir yerde başınıza bir şey geldi ve yolda kaldınız, bu durumda yapacağınız en doğru şey hemen bir oto sanayii sitesi arayarak size en yakın oto tamircisini bulmanız olacaktır. Bunun haricinde yine zor bir durumla karşılaştığınız zaman ulaşabileceğiniz acil durum telefonlarınıda sitemiz üzerinden arayabilir ve en yakın kolluk kuvveti veya acil durum ekibine ulaşabilirsiniz.

Özellikle uzaktan satış yapan firmalarda oldukça yaygın olarak görülen bir mağduriyet konusu olarak karşımıza çıkan, kargonun zamanında teslim edilmemesi gibi problemler tüketicinin çok fazla canını sıkıyor. Bir ürünü hevesle ve isteyerek aldıktan sonra, karşı tarafın ürünü kargoya vermemesi veya çok geç vermesi bu tarzda alışverişlerde iade oranının artmasına ve tüketicinin güven problemi yaşamasına neden olmaktadır. Bir çok uygulama ve internet sitesi üzerinden yapılan bu tarzda alışverişlerde satıcı firmanın güvenilir olmasını denetlemek tüketicinin sorumluluğundadır, lütfen dikkat ediniz.

ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. ADRES

Sadece hizmet aldığınız yerler değil, aynı zamanda hizmet veren kurumlarında telefon numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Valilikler, kaymakamlıklar emniyet müdürlükleri ve daha bir çok devlet kurumunun iletişim bilgilerini sitemizden sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Binlerce firma içerisinde yüzlerce seçenek olan sitemizde, sizin isteklerinizi karşılayacak ve gerçekten işini en düzgün şekilde yapan bir firma mutlaka bulacaksınız. Sitemiz en güncel iletişim bilgilerini sizin için derleyerek en doğru sonuca ulaşmanıza olanak tanır. Bu nedenle aradığınız firmanın güncel iletilişim bilgilerinin olması bizim açımızdan son derece önemlidir.

ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. YORUMLAR

Bir düğün yapacaksınız, ama bu sadece bir düğün değil, aynı zamanda ekonomi içinde bir can damarı sayılır. Bir çift evlenirken bir çok sektör, mobilyadan bardak tabak sektörüne kadar bir çok firmanın ürününü alıyorsunuz. En kavramı burda devreye giriyor, en ucuz veya en kaliteli, işte sizin araştırma yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik firmaları ayağınıza getirdik.

ZORLU PEYZAJ DEKORASYON İNŞAAT PROJE UYGULAMA SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. NEREDE

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.


Etiketler:

Bir yorum bırakın