ZÜLAL ELEKTRİK İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. Telefon Numarası Adres Bilgileri

Adres : Kayışdağı Mah. Dudullu Yolu Cad. 14/A Ataşehir, İstanbul

Telefon : 0 (216) 4996895DİĞER FİRMALAR

  • HİLAL ELEKTRİK Adres : Alemdağ Mah. Şair Mehmet Akif Cad. Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 4845395
  • BEST ELEKTRİK PROJE Adres : Mehmet Akif Mah. Recep Ayan Cad. Zirve Sok. 6 Bulut Apt. D:2 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6410275
  • EKŞİOĞLU ELEKTRİK (Mustafa Ekşi) Adres : Mimar Sinan Mah. Çaltepe Cad. 3 Çekmeköy, İstanbul Telefon : 0 (216) 6422105

Sitemiz üzerindeki firmalardan ürün ve hizmet alabilirsiniz. Bu hizmet ve ürünleri alırken detaylandırmaları mutlaka konuşun, bir hizmet alıyorsanız hizmetin detaylarını iyice konuşmanızda, veya bir ürün alıyorsanız ürünün özelliklerini incelemeye özen göstermeniz yararınızadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde fatura almayı unutmayın.

Firmalar insanlara hizmet etmek için vardır. İşletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarına göre hizmet sunarlar ve karşılığında para kazanırlar. Hizmetin doğru ve zamanında verilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle müşterimizi hiçbir zaman mağdur etmedik, ve hizmetimizi hep zamanında ve tam, eksiksiz olarak verdik. Lütfen bizimle çalışmadan öncede hakkımızdaki yorumlara göz atınız.

Bazı durumlarda gitmek istediğiniz firma adresini unutabilir veya kaybedebilirsiniz. Bu tarzda durumlarda firma iletişim bilgisine ulaşmak zaman alabiliyor. Ne güzel ki artık elimizin altında internet teknolojisi var, ve kısa sürede aradığımız firmaya ulaşabiliyoruz.

Bir yorum bırakın